ჩვენი საქმე ქართული ფეხბურთია!
                               სამშაბათი, 20.08.2019, 17:14


თქვენ შემოხვედით როგორც სტუმარი | ჯგუფი "სტუმრები"მოგესალმებისტუმარიRSS   







მენიუ
შესვლის ფორმა
რეკლამა
ძებნა
ჩათი
სხვა საიტის დარეკლამების ან უცენზურო სიტყვის გამოყენების შემთხვევაში დაგედებათ ბანი
Live ანგარიშები
კვირის ვიდეო
კალენდარი
«  ივნისი 2010  »
ორსამოთხხუთპარშაბკვ
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
ჩანაწერების არქივი
  
მთავარი » 2010 » ივნისი » 21 » ევროპის ლიგის კენჭისყრა
15:46
ევროპის ლიგის კენჭისყრა

  http://www.uefa.com/MultimediaFiles/Photo/competitions/Draws/01/50/00/70/1500070_w2.jpg


 რამოდენიმე წუთის წინ, დასრულდა უეფას ევროპის ლიგის პირველი საკვალიფიკაციო ეტაპის წილისყრა. გაირკვა ქართული გუნდების მეტოქეების ვინაობა: "ზესტაფონი" დაუპირისპირდება სან-მარინოს "ფაეტანოს", ხოლო შემდეგ, სლოვაკურ "დუკლასთან" მოუწევს მესამე ეტაპის საგზურისათვის ბრძოლა. თბილისის "დინამოს" მეტოქე იქნება ტალინის "ფლორა", წარმატების შემთხვევაში კი, ფარერულ ''რუნავიკსა'' და შვედურ "გეფლეს'' შორის გამარჯვებულს დაუპირისპირდება. ყველაზე ნაკლებად "ვიტ-ჯორჯიას" გაუმართლა. ''ვეტერინარები'' ჩეხურ "ბანიკთან" გაარკვევენ ურთიერთობას. ვეტერინარელები ტურნირში მეორე საკვალიფიკაციო ეტაპიდან ჩაერთვებიან.  პირველი შეხვედრები გიამართება სახლში 1 ივლისს. განმეორებითი მატჩები ჩატარდება 8 ივლისს.  მეორე საკვალიფიკაციო ეტაპის მატჩები კი ჩატარდება 15-22 ივლისს. სამივე ქართული გუნდი პირველ შეხვედრას საკუთარ მოედანზე ჩაატარებს.


 გუნდები ასე გადანაწილდნენ:

2010/11 უეფას ევროპის ლიგის პირველი საკვალიფიკაციო ეტაპი
პირველი წრე:
1 ივლისი
მეორე წრე:
8 ივლისი
მატჩიწყვილი
1UE Santa Coloma (AND)
vFK Mogren (MNE)
2NK Olimpija Ljubljana (SVN)
vNK Široki Brijeg (BIH)
3Anorthosis Famagusta FC (CYP)
vFC Banants (ARM)
4FK Khazar Lankaran (AZE)vFC Olimpia Bălţi (MDA)
5HNK Šibenik (CRO)
vSliema Wanderers FC (MLT)
6FC Tobol Kostanay (KAZ)vNK Zrinjski (BIH)
7FC Ulisses (ARM)
vBnei Yehuda Tel-Aviv FC (ISR)
8FC Lusitans (AND)
vFK Rabotnicki (MKD)
9KF Tirana (ALB)
vZalaegerszegi TE (HUN)
10FC Zestafoni (GEO)
vSC Faetano (SMR)
11NSÍ Runavík (FRO)
vGefle IF (SWE)
12FC Torpedo Zhodino (BLR)
vFylkir (ISL)
13Randers FC (DEN)
vF91 Dudelange (LUX)
14Portadown FC (NIR)
vSkonto FC (LVA)
15FC TPS Turku (FIN)
vPort Talbot Town FC (WAL)
16KR Reykjavík (ISL)
vGlentoran FC (NIR)
17Dundalk FC (IRL)
vCS Grevenmacher (LUX)
18Kalmar FF (SWE)
vEB/Streymur (FRO)
19Llanelli AFC (WAL)
vFK Tauras (LTU)
20JK Trans Narva (EST)
vMyllykosken Pallo-47 (FIN)
21FC Dacia Chişinău (MDA)
vFK Zeta (MNE)
22KF Laçi (ALB)
vFC Dnepr Mogilev (BLR)
23FC Shakhtyor Karagandy (KAZ)
vKS Ruch Chorzów (POL)
24FC Dinamo Tbilisi (GEO)
vFC Flora (EST)
25FC Nitra (SVK)
vGyőri ETO FC (HUN)
26FK Qarabağ (AZE)vFK Metalurg Skopje (MKD)
2010/11 უეფას მეორე საკვალიფიკაციო ეტაპი
პირველი წრე:
15 ივლისი
მეორე წრე: 22 ივლისი
მატჩიწყვილი
1Cercle Brugge KSV (BEL)vWinner Match 15
2Motherwell FC (SCO)vBreidablik (ISL)
3Winner Match 5
vWinner Match 3
4FC Lausanne-Sport (SUI)vFK Borac Banja Luka (BIH)
5KFK Šiauliai (LTU)vWisła Kraków (POL)
6Winner Match 18
vWinner Match 21
7Winner Match 26vWinner Match 9
8ND Gorica (SVN)vWinner Match 13
9CS Marítimo (POR)vSporting Fingal FC (IRL)
10FK Sūduva (LTU)vFK Teteks (MKD)
11FK Ventspils (LVA)vWinner Match 12
12OFK Beograd (SRB)vWinner Match 12
13Winner Match 4
vFC Dinamo 1948 Bucureşti (ROU)
14Winner Match 20
vUE Sant Julià (AND)
15FC Videoton (HUN)vNK Maribor (SVN)
16Brøndby IF (DEN)vFC Vaduz (LIE)
17Stabæk IF (NOR)vWinner Match 22
18Shamrock Rovers FC (IRL)
vWinner Match 7
19IF Elfsborg (SWE)vFC Iskra-Stali (MDA)
20Winner Match 16
vFC Karpaty Lviv (UKR)
21Maccabi Tel-Aviv FC (ISR)vWinner Match 1
22FK Austria Wien (AUT)
vWinner Match 2
23Winner Match 19
vAPOEL FC (CYP)
24Molde FK (NOR)vFK Jelgava (LVA)
25Winner Match 10
vFK Dukla Banská Bystrica (SVK)
26FC Honka Espoo (FIN)vBangor City FC (WAL)
27PFC Levski Sofia (BUL)
vWinner Match 17
28FC WIT Georgia (GEO)vFC Baník Ostrava (CZE)
29Winner Match 8vFC Mika (ARM)
30FK Atyrau (KAZ)vWinner Match 25
31Winner Match 26vWinner Match 14
32Beşiktaş JK (TUR)vVikingur (FRO)
33FC Differdange 03 (LUX)vFK Spartak Zlatibor Voda (SRB)
34FC Dinamo Minsk (BLR)vJK Sillamäe Kalev (EST)
35Valletta FC (MLT)
vWinner Match 23
36FK Bakı (AZE)vFK Budućnost Podgorica (MNE)
37Winner Match 6
vSP Tre Penne (SMR)
38Winner Match 24
vWinner Match 11
39HNK Cibalia (CRO)
vCliftonville FC (NIR)
40KS Besa (ALB)vOlympiacos FC (GRE)


ნანახია: 632 | დაამატა: Administrator | რეიტინგი: 0.0/0
სულ კომენტარები: 0
სახელი *:
Email *:
კოდი *:
რეკლამა
რეკლამა
რეკლამა
ქართული ფეხბურთი
www.pexburti.tk
მთვლელები

chat FX online casino rushmore casino Free counters
[ ვინ იყო საიტზე დღეს ]
Block title


http://www.footballimpact.com/wp-content/gallery/logos-equipos/fc-zestafoni.pnghttp://internet.ge/v2/news_images/200908141806.pnghttp://sportall.ambebi.ge/images/stories/photo/qartuli_fexburti/legioners/sioni_medium.jpg
http://internet.ge/v2/news_images/200909162559.jpghttp://cdn.serverloft.de/854060_35/bilder/wappen/mittel/13623.gifhttp://sportall.ambebi.ge/images/stories/photo/qartuli_fexburti/championship/torpedoaxaltaxalismyk_medium.jpg









ქართული ფეხბურთი www.pexburti.tk © 2019
ჩვენი საქმე ქართული ფეხბურთია!